Çınarlar Ambalaj

Hakkımızda

ÇINARLAR AMBALAJ HAKKINDA

Çınar Ambalaj ilke olarak üstün kalitede ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmayı benimsemiştir. Üretim altyapımız değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri üretmek için son teknoloji üretim ekipmanları kullanılarak oluşturulmuştur. Günümüzde kaliteli ürünlerin yanı sıra hız ve servis kalitesinin de çok önemli olduğunun farkındayız, bu yüzden standart termin sürelerimiz dahilinde teslimatları gerçekleştirmek konusunda titizlik gösteririz. Ürettiğimiz her ürün birbirinden farklı olmasına rağmen, bizim tüm ürünlerimize yaklaşımımız aynı temel prensibler eksenindedir. Sizleri de bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanmaya bekleriz.

"Ürününüzü Kişiselleştirin" 

Çok çeşitli model, renk ve aksesuar seçenekleri ile ürününüzü kişiselleştirin. Plastikten kağıda, kartondan ham beze kadar birbirinden farklı malzeme seçenekleri, her bütçeye uygun ürünü bulmanıza yardımcı olur. Geriye sadece size uygun rengi, aksesuarı ve baskı yöntemini belirlemek kalır. Konusunda tecrübeli personelimiz sizi en doğru seçime yönlendirecektir.

"Değişken Sipariş Miktarları" 

Firmamız firmalara özel  değişen sipariş miktarları için değişken fiyatlar uygular. Böylelikle yüksek adetli siparişlerinizde düşük fiyat avantajı yaşarken düşük adetlerde ihtiyacınızdan fazlasını almadan firmanıza özel ürünlere ulaşmış olursunuz

  Whatsapp Bilgi